הסיפור שלנו

ברוכים הבאים! אז מי אנחנו? קומץ אנשים, שכל אחד בו עוסק כבר הרבה שנים באוכל.

אוכל שהוא בראש ובראשונה טעים, אבל עם התמקדות באוכל נקי ובריא: אוכל שאינו מכיל כל מיני דברים שלא היינו רוצים להכניס לגוף שלנו.

עם השנים, למדנו, חווינו והתפתחנו. החיים "הנקיים" הפכו יותר ויותר חשובים עבורנו ועבור המשפחות שלנו. לפני כמה שנים, אחת מהקבוצה החליטה לאמץ אורח חיים טבעוני. זה היה תהליך של כמה חודשים טובים עד שיכלה להגיד שהיא טבעונית ב-100%. פתאום עוד מישהו בחבורה הצטרף לחגיגה.

 

השיחות אצלנו סביב שולחן האוכל (כי הרי אין מפגש בלי לפחות איזה משהו קטן לנשנש) נעו סביב נושא הטבעונות, חמלה לבעלי חיים, אקולוגיה ובריאות, וכל פעם חזרנו לאותה נקודה: שמחת חיים.

החלטנו לקחת את כל השמחה הזו, את כל הרצון לחיות חיים נכונים ובריאים, את כל האנרגיה הזו, ולפתח חברה שתעסוק במוצרים טבעוניים. החלטנו שהמוצרים יצטרכו לעמוד בציפיות שלנו.  המוצרים יהיו טעימים, לפעמים יבואו כתחליף לטעם או למרקם שהשארנו מאחור, לפעמים יהיו חדשניים אבל תמיד יהיו נקיים. הם יהיו ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל מלאכותיים. אם הם יכילו סויה, הסויה לא תהיה מהונדסת גנטית.

אנו נהנים מכל רגע ומתרגשים כל כך מהקצב שבו מתפתחת הטבעונות בארץ. אנו מחפשים מוצרים מעולים עבור כולנו, אצל יצרנים בארץ וגם בחו"ל. מקווים שתיהנו מהמוצרים שבחרנו ומאלה שנמשיך לפתח בהמשך.

תמיד פתוחים  לרעיונות והצעות.

בשמחה גדולה,

צוות וגה

 

דילוג לתוכן